ПРОГРАМАТА

ПРОГРАМАТА ЗА ПОНЕДЕЛНИК  – 03  АВГУСТ  2020

10.45 Супермаркет
10.50 Нещата от живота
11.25 Убийството на свещения елен – Игр.филм
13.25 Лице – Игр.филм
15.10 На Бъдни вечер в Кладница – Док.филм
15.30 Полетът на Феникса – Игр.филм
17.20 Супермаркет
17.20 Холивудски знаменитости, Холи Бери – Док.поредица
17.45 Импресия България – Док.филм
17.50 По граовски от 02 март
19.00 Вечерен обзор
19.25 Невидим цветове – Игр.филм
21.20 Българската следа в Кишинев – Док.филм
21.45 Вечерен обзор
22.15 Супермаркет
22.20 ЗАПИСИ

ПРОГРАМАТА ЗА ВТОРНИК – 04  АВГУСТ  2020

10.20 Гражданин на света – Док.филм
10.45 Супермаркет
10.50 По граовски
12.30 Холивудски знаменитости, Джуд Лоу – Док.поредица
13.00 Сурва в ЮНЕСКО – Док.филм
13.35 Rock On и Perun – Рокконцерти
15.20 Георги Попиванов – Док.филм
15.55 Зрелостен изпит – Игр.филм
17.55 Супермаркет
18.00 Нещата от живота със Славка Милева
18.35 Елга, художник – Док.филм
19.00 Вечерен обзор
19.25 Като котка на магистрала – Игр.филм
21.15 Холивудски знаменитости, Анет Бенинг – Док.поредица
21.45 Вечерен обзор
22.15 Супермаркет
22.20 ЗАПИСИ

ПРОГРАМАТА ЗА СРЯДА  – 05  АВГУСТ  2020

10.00 Нещата от живота със Славка Милева
10.35 Супермаркет
10.40 Виктория – Игр.филм
12.10 Perun – 0.45
13.00 Нощен Манхатън – Игр.филм
14.45 Холивудски знаменитости, Хилъри Суонг-Док.поредица
15.10 Художникът умира сам – Док.филм
15.35 Полет – Игр.филм
15.25 Професор Тома Върбанов – Док.филм
18.00 Нещата от живота с Даниела Аризанова
18.35 Елга, художник – Док.филм
19.00 Вечерен обзор
19.30 Версус – Игр.филм
21.20 Коледния дух на Стара Европа – Док.филм
21.45 Вечерен обзор
22.15 Супермаркет
22.20 ЗАПИСИ

ПРОГРАМАТА ЗА ЧЕТВЪРТЪК – 06  АВГУСТ  2020

10.25 Нещата от живота с Даниела Аризанова
11.00 Кухня – Игр.филм
13.00 Лекар в провинцията – Игр.филм
14.40 Българската следа в Кишинев – Док.филм
15.00 Холив. Знамен., Линдзи Лолън – Док.поредица
15.25 История под булдозери – Док.филм
15.50 Разделени светове – Игр.филм
17.45 Супермаркет
17.45 Уранополис – Док.филм
18.00 Нещата от живота с Нели Георгиева
18.35 Холив. Знамен., Линдзи Лолън – Док.поредица
19.00 Вечерен обзор
19.30 Барът – Игр.филм
21.15 История под булдозери – Док.филм
21.45 Вечерен обзор
22.15 Супермаркет
22.20 ЗАПИСИ